Ogłoszenia parafialne - Parafia Siemowo

14 Niedziela zwykła,
6 lipca
2014 roku

1. Msze św. w dni powszednie o godz. 18.00 i o godz. 19.00, w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez proboszcza. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

2. Intencja modlitwy dla Żywego Różańca:  o dobre i bezpieczne wakacje dla dzieci i młodzieży.

3. Dziękuję za wszystkie składane ofiary na potrzeby naszej Parafii, za składane ofiary do kopert na nowy dach kościoła, za złożone tydzień temu na potrzeby Stolicy Apostolskiej – zebraliśmy 405 złotych

.
4. Dziękuję za prowadzenie modlitw i adoracji w naszym kościele.

5. Dziękuję za posprzątanie kościoła, terenu wokół, za piękne kwiaty na ołtarze rodzinom, Urbaniaków i Jakubiaków.

6. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
Kaliski Tomasz, stanu wolnego, zam. Leszno ul. Zamenhofa
Lasik Milena Maria, stanu wolnego, za. Hersztupowo

7. Zmarła śp. Joanna Jaraczewska z Nowego Belęcina. Wieczny odpoczynek…

W najnowszym numerze „Przewodnika Katolickiego”:

8. Wakacyjny wolontariat misyjny – o dawaniu świadectwa o Jezusie i Jego miłości
w różnych zakątkach świata.

9. O społecznych reakcjach i protestach w całym kraju na próby wystawienia
w Polsce bluźnierczego spektaklu Golgota Picnic.

10. W wakacyjnym cyklu  „Lato Pielgrzyma” wędrujemy do św. Jana z Dukli – patrona Polski.