Ogłoszenia parafialne - Parafia Siemowo

Menu główne:

2014 roku
28 Niedziela Zwykła

1. Msze św. w dni powszednie o godz. 17.00 i o godz. 18.00, Różaniec św. o godz. 17.30, w piątek do poprowadzenia Różańca zapraszam mieszkańców Nowego Belęcina, Różaniec będzie ofiarowany w intencji mieszkańców Nowego Belęcina. Zapraszam do wspólnej modlitwy. Różaniec w sobotę po Mszy św., w niedzielę o godz. 9.30.

2. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

3. Można rezerwować Msze św. na rok 2015 i wymienianki za naszych zmarłych.

4. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na naszą Parafię, za ofiary składane na nowy dach, Za tydzień przed kościołem zbiórka ofiar na cele misyjne z okazji przypadającej Niedzieli Misyjnej.

5. Dziękuję za posprzątanie kościoła, terenu wokół, za ofiarę na kościół i za piękne kwiaty na ołtarze rodzinom Świdurskich i Jankowiaków. Dziękuję Panu Zbigniewowi Dembowemu za wyczyszczenie lichtarzy z głównego ołtarza. Także dziękuję za prowadzenie adoracji i modlitw w naszym kościele.

W najnowszym numerze „Przewodnika Katolickiego”:

„Duchowość Nazaretu”, czyli codzienność przepojona Bożą obecnością.
Jak odnaleźć sposób na polubienie modlitwy różańcowej?
W świecie brakuje pożywienia czy raczej jest zbyt dużo marnotrawstwa?