Ogłoszenia parafialne - Parafia Siemowo

Menu główne:

II NIEDZIELA Wielkiego Postu
2015 roku

1. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 14.00, po nich dodatkowa Msza św.

2. Msze św. w dni powszednie o godz. 17.00 i o godz. 18.00, w czasie między Mszami odmawiamy w kościele Różaniec. Na Mszach św. o godz. 18.00 w poniedziałek Nabożeństwo do Ducha Świętego, w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek nabożeństwo o dobre powołania z okazji Pierwszego Czwartku, w piątek Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Koronka do Bożego Miłosierdzia, w sobotę Nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca.

3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18.00 w kościele.

4. W piątek przypada I-szy Piątek Miesiąca, od godz. 9.00 objazd chorych i starszych Parafian, okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św.

5. Dziękuję za wszystkie składane ofiary na utrzymanie naszej Parafii, za składane na nowy dach i na daninę i na kwiaty do Grobu Pańskiego, dziękuję za posprzątanie kościoła, terenu wokół, za ofiarę na Parafię rodzinom Adamskich i Nowackich.

6. Dziękuję za prowadzenie modlitw, adoracji w naszym kościele, Pani Małgorzacie Nowackiej dziękuję za piękne prowadzenie Drogi Krzyżowej w Hersztupowie.

7. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Kinga Wysocka, stanu wolnego, zam. W Rogalinku, kiedyś w Siemowie i Damian Szwarc, stanu wolnego zam. w Rogalinku,

Natalia Ślotała, stanu wolnego zam. w Krzywiniu, i Rafał Ratajczak, stanu wolnego zam. w Siemowie

W najnowszym numerze „Przewodnika Katolickiego”:

• Poszukiwanie nowego ładu gospodarczego – wyzwaniem dla Kościoła.
• Skazany na banicję, wyjęty spod prawa – Józef Franczak „Lalek”, ostatni
      z „Żołnierzy Wyklętych”.