Ogłoszenia parafialne - Parafia Siemowo

Menu główne:

2014 roku
UROCZYSTOŚĆ POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA

1. Msze św. w dni powszednie o godz. 17.00 i o godz. 18.00, Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.30.

2. We wtorek przypada Święto św. Judy Tadeusza. Zapraszam na Mszę św. , Różaniec i modlitwy do naszego Patrona.

3. W sobotę  przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele o godz. 8.00 i o godz. 18.00, na cmentarzu parafialnym o godz. 14.00. Po Mszy św. procesja za zmarłych. O godz. 19.00 zapraszam wszystkich na modlitwę różańcową za naszych zmarłych, którą odmówimy na cmentarzu przy krzyżu.

4. W niedzielę przypada Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i o godz. 18.00. Wymienianki jednorazowe będą czytane w niedzielę wieczorem po Mszy św. a po nich bezpośrednio będzie procesja za zmarłych wokół kościoła. Te same wymienianki jednorazowe będą podzielone na cały tydzień w ramach Różańca za zmarłych. W niedzielę na Mszę św. wieczorną zapraszam przede wszystkim Rodziny zmarłych w tym roku, po nabożeństwie te Rodziny będą mogły zabrać znicz z kościoła i zanieść na grób na cmentarz. Wymienianki jednorazowe można składać do skrzynki postawionej z tyłu kościoła z napisem wymienianki jednorazowe albo w Biurze parafialnym.

5. Od popołudnia 1 listopada do 8 listopada włącznie można zyskać odpust zupełny za jednego zmarłego dziennie. Warunki odpustu: Nawiedzenie cmentarza albo kościoła, modlitwa za zmarłą osobę i stan łaski uświęcającej a także wolność od przywiązania do grzechu. Od poniedziałku 3 listopada aż od 8 listopada o godz. 17.30 będzie Różaniec za zmarłych z wymienianek jednorazowych.

6.
Spotkania młodzieży przed bierzmowaniem: grupa św. Marii Magdaleny we wtorek o godz. 15.30, grupa św. Franciszka w środę o godz. 15.30

7. Dziękuję za wszystkie ofiary na utrzymanie naszej Parafii, za złożone na misje przed tygodniem – zebraliśmy 512 złotych, dziękuję za posprzątanie kościoła i wokół kościoła, za kwiaty na ołtarze i ofiarę na kościół rodzinom Gąsiorowskich, Wysockich, Pani Kryspinie Skorupka. Dziękuję Panu Władysławowi Flakowi i Panu Czesławowi Świdurskiemu za naprawienie płotu za kapliczką pogrzebową. Dziękuję za prowadzenie wszystkich modlitw i adoracji w kościele.

8. Można zapisywać się na pielgrzymkę na Grób Ojca Leandra i do Świebodzina. Chętnych jest dużo, dlatego będzie konieczne zamówienie drugiego autobusu albo busa zależnie od liczby chętnych, Wyjazd 9 listopada około godz. 11.00.

9. Zmarł sp. Tomasz Dudziak z Siemowa. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…