Ogłoszenia parafialne - Parafia Siemowo

Idź do spisu treści

Menu główne:

Ogłoszenia parafialne

licznik odwiedzin
monitoring pozycji
 
 
 
czytania na dziś


OGŁOSZENIA PARAFIALNE
NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

24 maja
2015 roku


1. Jutro w poniedziałek II dzień Zielonych Świąt – Święto Najświętszej Maryi Panny – Matki Kościoła. Msze św. o godz. 9.00, 18.00 i 19.00

2. Msze św. w dni powszednie o godz. 18.00 i 19.00, Nabożeństwa majowe o godz. 19.00, do Belęcina na majowe przyjadę w poniedziałek o godz. 20.00, do Hersztupowa we wtorek także o godz. 20.00 do figury koło Państwa Sobczaków.  W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez mieszkańców Hersztupowa. Zapraszam do wspólnej modlitwy.  


3. W niedzielę 7 czerwca w naszej Parafii będzie dzień poświęcony Ojcu Leandrowi Kubikowi z okazji 78 Rocznicy przyjęcia przez niego święceń kapłańskich. W programie Msza św. a także po południu o godz. 16.00 konferencja naukowa poświęcona naszemu kandydatowi na ołtarze, już dziś zapraszam do uczestnictwa, szczegóły podam za tydzień. Przyjadą goście z Kramska, a także inni zaproszeni goście. W środę o godz. 20.00 na probostwie spotkanie Komitetu Organizacyjnego tej Uroczystości.


4. W czwartek na probostwie spotkanie Rady Parafialnej, zapraszam na to to spotkanie także wszystkich sołtysów.


5. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała. W tym roku pójdziemy jeszcze starą trasą, za rok nową i tak naprzemiennie.


6. W poniedziałek na godz. 16.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania z grupy św. Franciszka, na godz. 20.30 z grupy św. Dominika.


7. Dziękuję za wszystkie złożone ofiary na utrzymanie naszej Parafii, za ofiary na nowy dach – w zeszłym tygodniu podpisałem umowę z wykonawcą i wpłaciłem zaliczkę. Dziękuję za ofiary złożone tydzień temu na organizacje Światowych Dni Młodzieży – zebraliśmy 506 złotych.


8. Dziękuję za posprzątanie kościoła, terenu przy kościele i za piękne kwiaty na ołtarze rodzinom Piczów i Urbaniaków, i za ofiarę na parafię rodzinom Kamińskich i Hoszowskich.


9. Na godz. 21.00 zapraszam na Apel Jasnogórski, pół godziny wcześniej Adoracja Najświętszego Sakramentu.


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego