Ogłoszenia parafialne - Parafia Siemowo

Menu główne:

3 NIEDZIELA  WIELKANOCNA

2015 roku

1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Msze św. w dni powszednie o godz. 18.00 i 19.00,  w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez mieszkańców Nowego Belęcina. W czasie miedzy Mszami św. odmawiamy codziennie Różaniec.

2.  Wyjazd do Częstochowy w poniedziałek 20 kwietnia o godz. 7.00 rano.

3. W piątek po Adoracji o godz. 20.30 na probostwie spotkanie wszystkich chętnych na pielgrzymkę do Francji. Przypominam, że wyjazd ten będzie w drugiej połowie września tego roku.

4. Spotkanie grupy biblijnej będzie wyjątkowo w czwartek po drugiej Mszy św. zapraszamy chętnych do udziału – rozpoczynamy czytanie i rozważanie Apokalipsy – najbardziej tajemniczej Księgi Nowego Testamentu.

5. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na utrzymanie naszej Parafii, za ofiary na daninę i kwiaty do Grobu pańskiego, za ofiary złożone tydzień temu na Caritas. Zebraliśmy 475 zł i 30 gr. Dziękuję za ofiary składane na nowy dach do naszego kościoła.

6. Dziękuję za posprzątanie kościoła, terenu przy kościele, za piękne kwiaty i za ofiarę na parafię rodzinom Dajewskich i Paizertów.

7. Dziś o godz. 21.00 Apel Jasnogórski, pół godziny przed nim Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Zapowiedzi.
Roszak Dawid , stanu wolnego, zam. Jasień 17 i Sadzka Dorota Zuzanna, stanu wolnego, zam. Stary Belęcin 9 (3)
Roszkiewicz Łukasz Jakub, stanu wolnego zam. Nowy Belęcin 7 i Andrzejewska Marlena Anna stanu wolnego zam. Siemowo 34 (3)
Bartków Tomasz, stanu wolnego zam. Dzięczyna 8A i Małycha Lidia, stanu wolnego, zam. Nowy Belęcin 16 (2)
Łuczak Paweł, stanu wolnego, zam. Poznań, ul. Warszawska 85/2, Dzik Sylwia Małgorzata, stanu wolnego, zam. Siemowo 90

W najnowszym numerze „Przewodnika Katolickiego”:

• O odkryciach niemieckiego dziennikarza Jürgena Rotha dotyczących przyczyn smoleńskiej tragedii.
• Sto lat po rzezi Ormian – jak dziś wyglądają relacje turecko-ormiańskie.
• Lectio divina czyli jak czytać i modlić się Słowem Bożym.