Ogłoszenia parafialne - Parafia Siemowo

Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego
Zakończenie Misji Parafialnej
Odpust Parafialny

1. Dziś Uroczystość odpustowa i zakończenie misji parafialnych. Po południu Adoracja Najświętszego Sakramentu. Porządek adoracji:

Od godz. 13.00 – Siemowo nry 4-35
Od godz. 14.00 -  Siemowo 36-75a
Od godz. 15.00 – Siemowo 76 – 102
Od godz. 16.00 – Stary Belęcin
Od godz. 17.00 – Nowy Belęcin 1 – 17c
Od godz. 18.00 – Nowy Belęcin 18 – 42
Od godz. 19.00 – Hersztupowo 1 – 23
Od godz. 20.00 Hersztupowo 25- 57 i Płaczkowo
Godz. 21.00 Apel Jasnogórski

2. Msze św. w dni powszednie o godz. 18.00 i 19.00, w poniedziałek Nabożeństwo do Ducha Świętego, w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez młodzież. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy.

3. W środę na Mszę św. i Nowennę do Matki Bożej zapraszam rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

4. W czwartek przypada Uroczystość św. Stanisława Kostki – Patrona Młodzieży. Zapraszam na Mszę św. Młodzież naszej Parafii szczególnie przygotowującą się do bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie w kościele.

5. Za tydzień przed kościołem zbiórka ofiar na KUL, Wydział Teologiczny i szkoły katolickie.

6. Dziękuję za wszystkie ofiary na utrzymanie naszej Parafii, także za złożone na klasztor Ojców Redemptorystów.

7. Dziękuję za sprzątanie kościoła, terenu wokół i za ofiarę na Parafię rodzinom Danków i Jędro.

8. Za tydzień w niedzielę podsumuję prace, które zrealizowaliśmy w naszej Parafii.

W najnowszym numerze „Przewodnika Katolickiego”:
• O tym, czym jest cierpienie człowieka, który czuje się samotny i jak mu pomóc.
• O współczesnych męczennikach za wiarę – w Syrii, Liberii i Strefie Gazy.
• Europejska konwencja przeciw przemocy – dlaczego Polska nie powinna jej ratyfikować?
• Polak przewodniczącym Rady Europejskiej  –  jakie będzie miał kompetencje i jak  wpłynie to na obecną sytuację w kraju ?