Ogłoszenia parafialne - Parafia Siemowo

Menu główne:

2014 roku

1. Msze św. w dni powszednie o godz. 17.00 i 18.00, w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwo do Ducha Świętego, w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu, do prowadzenia zapraszam naszą młodzież.

2. We wtorek Święto Niepodległości. Msze św. o godz. 8.00 i o godz. 18.00. Składka w tym dniu przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

3. We środę,  12 listopada swoje imieniny obchodził ks. Prob. Witold Worsa. Pamiętajmy w tym dniu w modlitwie o naszym długoletnim Duszpasterzu.

4. Dziękuję za wszystkie ofiary na utrzymanie naszej Parafii, dziękuję za prowadzenie modlitw, adoracji i Różańców. Dziękuję także za wspólną modlitwę tym, którzy przychodzili na Różańce w intencji naszych zmarłych.

5. Dziękuję za posprzątanie kościoła, terenu wokół, piękne kwiaty na ołtarze i za ofiarę na kościół rodzinom Pietrusiaków i Ratajczaków.

6. Za tydzień przed kościołem można będzie złożyć ofiarę na fundusz Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku.

W najnowszym numerze „Przewodnika Katolickiego”:
Dlaczego tradycyjne symbole narodowe są wypierane z życia publicznego?
Ukraina w rok po Majdanie. Czy rewolucja była konieczna?
Jak połączyć pracę zawodową z rolą matki?