Ogłoszenia parafialne - Parafia Siemowo

II NIEDZIELA Zwykła
18 stycznia
2015 roku

1. Msze św. od wtorku do piątku o godz. 17.00 i o godz. 18.00, w piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez mieszkańców Siemowa. W poniedziałek z powodu mojego wyjazdu nie będzie Mszy św. w naszym kościele.

2. W środę na Mszę św. o godz. 18.00 i Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszam członków Żywego Różańca, po Mszy św. będzie spotkanie dla Żywego Różańca na Probostwie. Serdecznie zapraszam.

3. W czwartek zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00 Radę Parafialną, po Mszy św. spotkanie Rady na Probostwie.

4. Dziękuję za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie naszej Parafii, dziękuję za złożone ofiary a także słodycze w ramach Akcji – „Kolędnicy Misyjni”. Dzieci zebrały 1101 zł i 60 gr. Dziękuję dzieciom, które kolędowały i Paniom Katechetkom za przygotowanie. Za tydzień przed kościołem będzie można złożyć ofiary ma Radio Emaus.

5. Dziękuję za posprzątanie kościoła, terenu przy kościele, za piękne kwiaty na ołtarze, za ofiarę na kościół rodzinom Ludianów i Maćkowiaków.

6. Za tydzień w ramach kazania podsumuję tegoroczną Kolędę oraz przedstawię po konsultacji z Radą Parafialną plany duszpasterskie i gospodarcze w ramach naszej Parafii na rok 2015. Przedstawię również sytuację finansową naszej Parafii.

W najnowszym numerze „Przewodnika Katolickiego”
120 lat „Przewodnika Katolickiego” – jak zmienialiśmy się dla naszych Czytelników.
Współczesna rodzina – jaki obraz lansują media?
Wielki strach – radykalny islam w Europie.